علم تغذیه, علم تمرین, مکمل بدنسازی

افزایش قدرت در بدنسازی

افزایش قدرت - 6fit

برای رسیدن به هر هدفی برای سلامتی و تناسب اندام، باید پایه و اساس محکمی بسازید. برای اینکه شما را به آنجا برسانیم، ما تمام منابعی را که برای تمرینات، راهنمایی در مورد رژیم غذایی در مورد نحوه سوخت رسانی به بدن خود نیاز دارید، و مکمل هایی برای کمک به شما در این مزیت در اختیار داریم!

یک برنامه ایجاد کنید

افزایش قدرت یک شبه اتفاق نمی افتد، بنابراین باید تمرینات خود را برای چند هفته آینده برنامه ریزی کنید. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، نگران نباشید! ما شما را با تمام برنامه های تمرینی برای افزایش قدرت خود که توسط برخی از بهترین کارشناسان و مربیان صنعت در جهان تهیه شده است، تحت پوشش قرار دادیم. مهم نیست کجا هستید، ما چیزی برای شما داریم.

مبتدیان: اگر تازه شروع کرده‌اید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، قدرت جدی ما در 8 هفته یک برنامه عالی برای شماست. این طرح ساختاریافته از یک رویکرد استراتژیک برای تمرینات خاص و حجم تمرین استفاده می کند که به قوی تر شدن شما کمک می کند و تمرین شما را به سطح بعدی می برد.

متوسط: اگر مدتی است که به ورزشگاه می روید، اما به دنبال چیزی هستید که شما را به سطح بعدی برساند، 5×5 For Muscle and Strength نام شما را صدا می کند! این برنامه از رویکرد چند دهه قدیمی برای ایجاد استحکام قوی استفاده می کند، بنابراین حتما آن را بررسی کنید!

پیشرفته: اگر آنجا بوده‌اید و این کار را انجام داده‌اید، اما می‌خواهید چالشی را انجام دهید، جرأت می‌کنم PH3 را بررسی کنید. این برنامه توسط پاورلیفتر و دانشمند معروف، لین نورتون طراحی شده است. این بر روی سه آسانسور بزرگ (نیمکت، اسکات و ددلیفت) تمرکز می کند، اما همچنین به کارهای جانبی هدفمند برای پر کردن تمام شکاف ها اضافه می کند.

بخور، بخور، بخور

وقتی نوبت به تقویت قدرت می‌رسد، باید مطمئن شوید که مواد مغذی لازم برای ساخت و ترمیم آن عضلات را به بدن خود می‌دهید. این بدان معنی است که شما باید تعادل خوبی از پروتئین، کربوهیدرات و چربی داشته باشید. دقیقاً مطمئن نیستید که آنها باید کجا باشند. با هدف خود برای ایجاد قدرت، باید مطمئن شوید که هدف درستی را در آن ماشین حساب انتخاب کرده اید، بنابراین توصیه می شود اگر به دنبال آن عضله کوچک اضافی نیز هستید، یا وزن اصلی فعلی یا افزایش وزن را انتخاب کنید. این یکی از عوامل افزایش قدرت در بدنسازی است.

هنگامی که آن مواد مغذی را شناسایی کردید، وقت آن است که برنامه ریزی غذایی خود را انجام دهید! به مقالات برتر تغذیه ما مراجعه کنید تا به شما کمک کند بهترین رژیم غذایی را برای خود انتخاب کنید. اگر می‌خواهید این کار را آسان‌تر کنید، یک کیت تحویل غذا مانند Flex Pro Meals را بررسی کنید تا واقعاً شما را در مسیر درست قرار دهد! این یکی از روشهای افزایش قدرت است.

شکاف ها را پر کنید

اکنون که دو قطعه کلیدی را برای تقویت قدرت کنار هم قرار داده ایم، زمان آن رسیده است که به پر کردن شکاف های رژیم غذایی خود کمک کنیم و این مزیت را با مکمل ها به شما بدهیم.

پروتئین وی

در حالی که کربوهیدرات ها و چربی ها برای ایجاد قدرت مهم هستند، پروتئین می تواند مهمترین آنها در نظر گرفته شود. مکمل پروتئین آب پنیر راهی آسان برای دادن مواد مغذی (پروتئین و اسیدهای آمینه) مورد نیاز برای ریکاوری و عضله سازی پس از آن تمرینات سخت است. یکی از مکملهای موثر بر روی افزایش قدرت است.

کراتین

با توجه به اینکه این مکمل بیشترین تحقیق در بازار است، بیشتر آن ها حول تاثیر کراتین بر قدرت و توان خروجی متمرکز شده اند. مصرف مداوم این کار در هر روز مطمئناً می تواند به شما کمک کند تا به سرعت به هدف خود برسید! بشدت بر روی افزایش قدرت شما تاثیر دارد.

مولتی ویتامین

به دلیل اینکه تمرینات قدرتی چقدر می تواند سخت باشد، به تمام مواد مغذی که می توانید دریافت کنید نیاز دارید. یک مولتی ویتامین خوب به پر کردن کمبودهای ویتامین و مواد معدنی که ممکن است از رژیم غذایی خود دریافت نکنید کمک می کند. این به بدن شما کمک می کند تا به طور موثر عمل کند، از سلامت کلی حمایت کند، به طور بالقوه سطح انرژی را افزایش دهد و به بازیابی عضلات شما کمک کند.

امتیازدهی به این مطلب-1رای - 4
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها