مکمل بدنسازی

خفن ترین و بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان

برترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان - 6fit

با این لیست از بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان بدن خود را تقویت کنید.

شما یک برنامه تمرینی ایجاد کرده اید، رژیم غذایی خود را ایجاد کرده اید و بر روی این 7 تا 9 ساعت خواب تمرکز کرده اید. همه چیز عالی به نظر می رسد، اما شما احساس می کنید که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. این جایی است که مکمل‌ها وارد می‌شوند. مکمل‌ها راهی عالی برای بهبود زندگی تناسب اندام فعلی شما و پر کردن شکاف‌های تغذیه‌ای هستند.

استفاده از کمی کمک اضافی در برنامه روزانه می تواند به افزایش سطح انرژی، محافظت از سیستم ایمنی بدن و افزایش توانایی شما برای افزایش عضله کمک کند. تنها مشکل زمانی پیش می‌آید که متوجه می‌شوید چقدر انواع مختلف مکمل‌ها وجود دارد. ممکن است بسیار زیاد باشد، اما ما اینجا هستیم تا به شما اطمینان دهیم که لزومی ندارد.

لیست بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان، توصیه شده ما را برای مبتدیان بررسی کنید تا متوجه شوید که کدام یک ارزش پول را دارند و از سردرد نجات پیدا می کنید. در ادامه با لیستی از بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان آشنا خواهیم شد.

بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان - 6fit

بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان – 6fit

مولتی ویتامین ها

مورد اول از لیست بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان توصیه شده توسط ما

ما بیشتر ویتامین های خود را از طریق غذا دریافت می کنیم، اما همیشه به اندازه کافی از هر یک دریافت نمی کنیم. از آنجایی که مصرف واقعی مقدار کافی از هر ویتامین تاثیرگذار چقدر سخت است، ممکن است دچار کمبود یکی یا دیگری شویم. این کمبودها می توانند بی سر و صدا پیشرفت باشگاه شما را مختل کنند. اطمینان حاصل کنید که تمام پایه های خود را با یک مولتی ویتامین با کیفیت پوشانده اید.

بهترین مکمل های بدنسازی برای تازه کاران- 6fit

بهترین مکمل های بدنسازی برای تازه کاران- 6fit

روغن ماهی

مورد دوم از لیست بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان توصیه شده توسط ما

امگا 3 مدتی است که وجود داشته است، اما محبوبیت آن در زمینه سلامت هنوز نسبتا جدید است. به همین دلیل، اهمیت آن در یک سبک زندگی سالم اغلب فراموش یا نادیده گرفته می شود. اجازه ندهید عدم محبوبیت آن باعث شود که مزایای گسترده آن را از دست بدهید.

روغن ماهی مقادیر موثری از امگا 3 را فراهم می کند که می تواند به کاهش التهاب، بهبود سلامت مغز و حتی بهبود سلامت قلب کمک کند. این واقعاً مکملی است که همه این کارها را انجام می دهد و به رژیم غذایی و سبک زندگی سالم فعلی شما کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بدن خود را با بهترین چیزهایی که می تواند دریافت کنید، سوخت رسانی می کنید.

برترین مکمل های بدنسازی برای تازه کاران- 6fit

برترین مکمل های بدنسازی برای تازه کاران- 6fit

پروتئین

مورد سوم از لیست بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان که ما آنها را توصیه میکنیم

وقت آن است که در این مقاله در مورد سگ بزرگ صحبت کنیم. پودر پروتئین وی تقریباً مترادف با همه چیز ورزشگاه است. شیک های پروتئینی برای ورزشکاران بی شماری مورد استفاده قرار می گیرد. راحتی و کارایی آنها بی نظیر است. پروتئین ها بلوک های سازنده ماهیچه ها هستند که به ترمیم آسیب های ناشی از ورزشگاه کمک می کنند و به آنها کمک می کند بزرگتر و لاغرتر شوند.

مصرف پروتئین کافی برای به حداکثر رساندن این فرآیند عضله سازی تنها از منابع سنتی اغلب خسته کننده، پرهزینه و اتلاف وقت است. پودر پروتئین به کاهش همه این مشکلات کمک می کند. مطمئناً یک پروتئین با کیفیت و با طعم خوب به شما کمک می کند تا سطح پروتئین خود را حفظ کنید و برای تمرین بعدی آماده باشید.

برترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان - 6fit

برترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان – 6fit

کراتین

اخرین مورد از لیست بهترین مکمل های بدنسازی برای مبتدیان

در بین تمام مکمل های موجود، هیچ مکملی وجود ندارد که به اندازه کراتین مونوهیدرات مورد تحقیق و اعتماد قرار گیرد. کراتین مسئول کمک به ماهیچه های شما در مبارزه با خستگی در باشگاه است و در پایان هر ست یک تکرار بیشتر به شما می دهد.

همچنین می تواند به سرعت بخشیدن به روند رشد ماهیچه ها در کوتاه مدت و در طول زمان کمک کند. این به طور طبیعی در برخی از غذاهای ما یافت می شود، اما استفاده از مکمل کراتین به بدن شما کمک می کند حداکثر مقدار مورد نیاز خود را برای دسترسی آسان به این فواید دریافت کند.

نتیجه

مکمل ها برای تکمیل سبک زندگی تناسب اندام شما وجود دارند. آنها می توانند در زمینه های خاصی کمک کنند و کار شما را مؤثرتر یا پایدارتر کنند. شروع به آزمایش در مورد اینکه بدن شما چگونه به مکمل هایی که در بالا ذکر کردیم پاسخ می دهد و تنها پس از انجام تحقیقات خود به مکمل های دیگر منشعب شوید. به آنچه کار می کند پایبند باشید و در طول زمان ثابت بمانید. این راه به دست آوردن است.

امتیازدهی به این مطلب-1رای - 4
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها