علم تمرین

نکات مهم هفته اول تمرین

مقاله نکات مهم هفته اول تمرین - 6fit

تجربه بدنسازی خود را با صدای بلند شروع کنید.

با یک برنامه تمرینی وارد شوید

این مورد اولین نکته از سری نکات مهم هفته اول تمرین است.

ورزشگاه می تواند مکانی ترسناک باشد، به خصوص زمانی که برای اولین بار شروع به کار می کنید. آیا به سراغ دستگاه ها می روید یا وزنه های آزاد؟ آیا باید با دست شروع کرد یا پا؟ آیا مجاز به استفاده همزمان از دو دستگاه هستید؟ برای محدود کردن این سوالات، بهتر است با یک برنامه عملی آماده وارد باشگاه شوید. لیستی از تمرینات را در تلفن خود یادداشت کنید که می توانید در طول تمرین انجام دهید. همچنین، مطمئن شوید که چند تمرین پشتیبان در آنجا برای اندازه گیری خوب در صورتی که کسی روی نیمکت یا دستگاهی که قصد استفاده از آن را دارید می کوبد، انجام دهید.

 

دست بجنبون

دومین مورد از نکات مهم هفته اول تمرین این است که:

شما این تعهد را انجام داده اید، بدن هدف خود را رویاپردازی کرده اید و یک برنامه تناسب اندام را برنامه ریزی کرده اید که مطمئن هستید شما را خوش فرم می کند. اعتماد به نفس در این هفته اول به بالاترین حد خود خواهد رسید، اما همیشه وجود نخواهد داشت. مراقب باشید که در ورزشگاه به حدی زیاده روی نکنید که برای برگشتن آنقدر درد داشته باشید. ممکن است در هفته اول زیاده روی کنید و به طور تصادفی انگیزه ورزشگاهتان را خراب کنید. مهم‌ترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که آن را راحت کنید و به خودتان مقدار مناسبی از بهبودی بدهید. هر تمرینی بهتر از بی تمرینی است.

سازگاری کلیدی است

و در اخرین مورد از نکات مهم هفته اول تمرین باید بگوییم که:

همانطور که در بالا ذکر کردیم، ثبات جایی است که پیشرفت حاصل می شود. به یاد داشته باشید که در چند هفته اول تمرین به شدت درد خواهید داشت. در مورد همه این طور است. با این حال، با ادامه رفتن به باشگاه، این درد کاهش می یابد. پیشرفت آنی نیست، اما با توجه به زمان کافی و آموزش مداوم حاصل خواهد شد. روال خود را به هر قیمتی ادامه دهید. افزایش جزئی در تلاش در طول زمان برای همه سود به همراه خواهد داشت.

امتیازدهی به این مطلب-1رای - 4
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها